Typy dobíjecích stanic

Běžné dobíjecí stanice

Každá stanice běžného dobíjení je vybavena dvěma třífázovými zásuvkami do 32 A se standardem AC Type 2 socket (Mennekes). Veškeré ovládání je velmi intuitivní a jednoduché. Uživatel se na dobíjecí stanici identifikuje pomocí čipu či mobilní aplikace.

Více informací v technické kartě.

Běžná dobíjecí stanice

Rychlodobíjecí stanice

Rychlodobíjecí stanice je vybavena DC konektory s nabíjecími standardy CHAdeMO a CCS, které umožňují nabíjení s výkonem až 50 kW. Dále je k dispozici AC nabíjení se standardním konektorem (zásuvkou Mennekes) AC Type 2 socket s výkonem až 22 kW. Uživatel se na dobíjecí stanici identifikuje pomocí čipu či mobilní aplikace.

Více informací v technické kartě

Rychlodobíjecí stanice

Ultrarychlé dobíjecí stanice

HYPERCHARGER_150 (ALPITRONIC)

Tato stanice je vybavena dvěma DC konektory CCS, které umožňují nabíjení s výkonem 150 kW při obsazenosti jednoho konektoru. Při obsazenosti obou konektorů je hodnota každého 75 kW. Uživatel se na dobíjecí stanici identifikuje pomocí čipu či mobilní aplikace.

Více informací v technické kartě

Ultrarychlá dobíjecí stanice

TERRA 184 (ABB)

Dobíjecí stanice jsou určeny pro pohodlné nabíjení všech typů elektrických vozidel vybavených vysokonapěťovými systémy. Jejich kompaktní design z nich dělá ideální řešení pro městské prostředí, jejich modularita pak umožňuje zvýšit výkon až na 180 kW a současně dobíjet až 2 elektromobily současně.

Více informací v technické kartě

Ultrarychlá dobíjecí stanice