24. 5. 2022

ČEZ ESCO podpoří ReBarboru, první trvale udržitelný festival v Česku

Unikátní festival v areálu bývalé šachty Barbora mezi Havířovem a Karvinou, jehož organizátoři slibují minimalizovat zatížení životního prostředí, podpoří také společnost ČEZ ESCO, lídr v oblasti efektivních, úsporných a ekologicky šetrných energetických řešení. Organizátoři festivalu slibují divákům nejen skvělé koncerty Richarda Müllera nebo kapel Horkýže Slíže či Mńága a Žďorp, ale také bezobalový provoz, využívání energie z obnovitelných zdrojů nebo čistou dopravu.

19. 5. 2022

Českokrumlovská rallye pro elektromobily odstartovala od Jaderné elektrárny Temelín

Na zaručeně bezemisní elektřinu dnes odstartovalo 41 posádek jubilejního desátého ročníku ČEZ Czech New Energies Rallye. Ekologická auta symbolicky třídenní etapovou soutěž zahájily u největšího českého bezemisního zdroje - Jaderné elektrárny Temelín. Závody elektromobilů jsou součástí světového poháru FIA ecoRally Cup a konají se souběžně s 49. ročníkem Rallye Český Krumlov.

17. 5. 2022

VEŘEJNÉ RYCHLODOBÍJECÍ STANICE V SEDLECI-PRČICI OD 20.5. MIMO PROVOZ

Z důvodu výměny stanice je od pátku 20. května mimo provoz veřejná dobíjecí stanice v lokalitě Sedlec-Prčice.

4. 5. 2022

Veřejná dobíjecí stanice ve Špindlerově Mlýně mimo provoz

Z technických důvodů nebude k dispozici dobíjecí stanice ve Špindlerově Mlýně.

21. 4. 2022

Vedení Zlína chce pokročit v budování chytrého a zeleného města, bude přitom spolupracovat s odborníky z ČEZ ESCO

Vedení statutárního města Zlín se dohodlo se zástupci energetické společností ČEZ ESCO, která se zaměřuje na chytrá energetická řešení pro firmy, obce a veřejné instituce, na spolupráci při budování Smart City Zlín, modernizaci energetické infrastruktury ve městě a celkovém „ozelenění“ krajské metropole. Společné Memorandum podepsal primátor Zlína Jiří Korec a předseda představenstva ČEZ ESCO Kamil Čermák.